Uogólnione grupy wyżej napięciowych fal wodnych

Witam co oznaczaja te badania.Czynnosc podstawoweeeg prawidlowo zroznicowana przestrzennie skladajace sie ww odprowadzeniach ciemieniowo potylicznych z rytmu alfa8-10hz o amplitudzie do 90uv oraz seri niskonapieciowych rytmu beta.Hiperwentylacjai fotostymulacja nie aktywuje krzywej eeg.Cechy snu zaznaczone w postaci fal ostrych wierzcholkowych wrzecion snu kompleksowK.We snie rrjrsytuja sie ogolnione grupu wyzejnapieciowych fol wodnych oraz fol ostrych.To badanie syna ma 10lat.

Zapis eeg ma znaczenie w łączności i przede wszystkim z wywiadem oraz badaniem

klinicznym.Kontakt z lekarzem prowadzącym jest niezbędny -zapis jest nieprawidłowy.

pozdrawiam ciepło