Upadek 7-miesięcznego dziecka z łóżka

Witam!! moje 7 miesięczne dziecko 4 godziny temu spadło z łóżka ( wysokość okolo 50 cm), jak się domyślam po ćzerwonym śladzie na głowce spadło na bok główki.Zaraz po upadku wzięłam ja na ręce, płakała przez chwile .pozniej sie uśmiechała Od tamtej pory z dzieckiem wszystko jest w porządku zachowywała sie normalniea , jak na razie spoojnie śpi.Boję się wstrząs mózgu i wewnetrzne obrazeniaCÓRKIBardzo proszę o poradę bo nie wiem czy jechać na pogotowie,jeżeli nie to na jakie objawy mam czekać

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Po urazie głowy dziecko powinno zostać zbadane przez lekarza POZ, który podejmie decyzję co do dalszego postępowania.