Upijanie się do nieprzytomności u małżonki

Witam. Moja żona pochodzi z patologicznej rodziny. Jesteśmy po ślubie8 lat. Od roku zaczęła się upijać do nieprzytomności. Do tego spożywa relanium od kilku lat w bardzo dużej ilości. Jak wpłynąć na taką osobę i do kogo muszę się udać by jej pomóc?

Dzień dobry,

Najlepiej namówić żonę na podjęcie leczenia - udać się do np.: Poradni Zdrowia Psychicznego, Poradni Leczenia Uzależnień, gdzie lekarz psychiatra zbada żonę i wdroży stosowne leczenie.
Inna możliwość, udać się do Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w swojej okolicy.