Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 3 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Upławy i ból podbrzusza

2 dni temu skończył mi się okres. Dostałam go, wtedy kiedy powinnam, ale odkąd się skończył, mam brązowo krwiste upławy z takimi jakby niekiedy brązowymi małymi strzępkami i boli mnie lekko podbrzusze. Dodam, że 2 tygodnie przed miesiączką pieściłam się z chłopakiem i on mi włożył suche palce do pochwy, a akurat był to koniec dni płodnych, ostatni dzień chyba. Czy mogę być w ciąży? Czy przyczyną tych upławów jest coś innego? Proszę o pomoc!

KOBIETA ponad rok temu

Mezoterpia igłowa twarzy i dekoltu

Mezoterapia igłowa to zabieg, który możesz odbyć w gabinecie dermatologii estetycznej. Polega na wstrzyknięciu substancji leczniczych bezpośrednio w obręb skóry. Zobacz, jak wygląda zabieg.

Lek. Łukasz Kowalski
70 poziom zaufania

Droga Pani!

Szansa na zajście w ciążę w wyniku opisywanego kontaktu praktycznie nie istnieje. Wystąpienie normalnej miesiączki praktycznie ją wyklucza.

Dolegliwości w postaci brązowych upławów i bolesność podbrzusza mogą wskazywać na wiele różnych chorób, dotyczących każdej części narządu rodnego. Najbardziej prawdopodobna jest infekcja pochwy lub macicy, ale może też dotyczyć jajników.

Proszę zgłosić się do swojego ginekologa w celu zbadania narządu rodnego, wdrożenia odpowiedniej diagnostyki i leczenia.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Lekarz w Szpitalu Praskim pw. Przemienienia Pańskiego w Warszawie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy