Upławy po założeniu spirali

tydzien temu zalozyłam u ginekolog spirale bez hormonu pani ginekolog stwierdzila ze mam dużą macice .teraz mam dziwne upławy jak gile z nosa ze tak to nazwe albo jajko kurze i wyczuwam nisko sznureczek od spirali czy ona mi sie obnizyla i czy to mozliwe ze mi moze wypasc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to reakcja macicy na spiralę. Nie mam możliwość wykluczyć jednak infekcji. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa.