Upławy w 2 miesiącu ciąży

Jestem w 2 miesiacu ciazy i od jakiegis tygidnia zaowazylam ze orzy podcueranu mam uplawy raz jasno czerwone raz brunatne nie wiem co myslec nic mnie nie boli

Witam jeśli jest to 2 mc ciąży czyli pewnie 8 tygodni to brudzenie z dróg rodnych i plamienie są niezbyt pożądane-są objawem zagrażającego poronienia-najlepiej co można zrobić przy plamieniu we wczesnej ciąży to LEŻENIE !-wstawanie tylko do toalety-jak długo leżeć tak długo aż ustapi plamienie, oprócz tego warto udać się do ginekologa na konsultacje i ew. należy oprócz leżnia zażywać leki na podtrzymanie ciąży-pozdrawiam