Uporczywy ból pęcherza, kłucie, częste oddawanie moczu

witam,moje wyniki ogolne moczu sa nastepujace,lekko metny,odczyn 6.0,ciezar1.015,bialko slad,reszta norma lub nie wystepuje,nablonki wielokatne dosc liczne,leukocyty 10-12wpw,erytrocyty swieze pojedyncze wpw,bakterie liczne,sluz pasma nieliczne,bakerie e-coli >1*10^5,poza tym uporczywy bol pecherza,klocie,b.czeste oddawanie moczu czasem po 1 kropli,w nocy nawet 5 razy.dodam ze mam to juz przeszlo miesiac,i to juz trzeci raz w tym roku,ostatnio w lipcu

Lek. Artur Jeliński Urolog

Ma pani stan zapalny Proponuje przynajmniej Furagin 3x2 tab ,do 7 dni ,nastepnym rzaem proponuje zrobic posiew moczui leczenie zgodnie zposiewem