Uporczywy kaszel i problemy z oddychaniem - jaka może być przyczyna?

Witam od miesiąca bardzo mocno kaszlę. Lekarz rozpoznał u mnie zapalenie tchawicy brałam zinoxx levopront nic później byłam znów dostałam antybiotyk na 3 dni plus aleaco jakos tak dla astmatykow nic później byłam u laryngologa 2 raz i przypisał mi thiocodin, lek przeciw alergiczny i neospazmine Nic. Miałam na początku świsty w klatce, ropa w gardle ale jest już czysto. Jednak nadal mocno kaszlę seriami 5 razy mocno aż żołądek mi to góry podchodzi i rzadko się zdarza że jak kaszlę nagle coś mi blokuje drogi oddechowe i brakuje mi powietrza nie wiem co robić bo to już trwa miesiąc nic nie widać na RTG płuc laryngolog nic nie widzi w uszach nosie i w gardle Nie wiem co robić ten kaszel nie wykańcza nie ostatnio doszło takie coś jak się kładę i już chcę zasnąć ale czuję lekki ciężar na klatce i cię że mi się troszeczkę oddycha i utrudnia mi to zaśnięcie co to może być?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultowanie się z lekarzem specjalistą pulmonologii. Pozdrawiam.