Uporczywy kaszel od miesiąca w 6 miesiącu ciąży

witam. od tygodnia meczy mnie dosc uporczywy kaszel. jestem w 6 tygodniu ciazy. lecze sie tylko domowymi sposobami. maliny, miod, cytryna. co jeszcze moge zrobic? czy takie gwaltowne ruchy w trakcie kaslania moga zaszkodzi dziecku?? dziekuje za porade. pozdrawiam

Milena Lubowicz

Gwałtowne ruchy nie zaszkodzą dziecku. Natomiast należy wyjaśnić przyczynę kaszlu, być może konieczny będzie antybiotyk (proszę się nie niepokoić, są antybiotyki, które można stosować w ciąży).
Pozdrawiam