Upośledzenie funkcji społecznych u 23-latka

WITAM :) MAM 23 lata i cierpie prawdopodobnie na uposledzenie funkcji spolecznych co moge zrobic aby z tego wyjsc...?

Dzień dobry,

Nie wiem co ma Pan na myśli pisząc "upośledzenie funkcji społecznych", ale może się Pan udać do psychologa lub psychoterapeuty, którzy po zdiagnozowaniu Pana trudności - będą w stanie zaproponować odpowiednią pomoc.