Upośledzona mowa, lęki, zaburzenia psychiczne a uzyskanie niezdolności do pracy

Szukam lekarza ktory pomoze mi w uzyskaniu zaswiadczenia niezdolnosci do pracy.Moj stan psychiczny jest w rozpaczy.Potrzebuje kogos kto pomoze mi w odzyskaniu sprawnosci umyslu, kognitywnego myslenia, te funkcje totalnie zaburzone,terapi ktora moglaby byc przeprowadzona w moim domu, kogos kto chwyci mnie za reke i na nowo nauczy zyc.Obecnie wegetuje i czuje sie niepelnosprawna psychicznie,rozwoj mowy uposledzony,stan bardzo ciezki, osobowosc lekliwa, zalezna od innch,pogranicze borderline.

Może warto poszukać w ośrodkach, gdzie pracują specjaliści terapii środowiskowej? Świadczą oni pomoc także w domu pacjenta.