Uprawialiśmy seks oralny. Czy możliwe jest zapłodnienie, jeżeli później go całowałam?

Witam. Ostatnio uprawiałam z chłopakiem seks oralny, pieściłam jego członka ustami, nie doszło jeszcze do wytrysku, po pieszczotach całowałam go w usta, po czym on zrobił mi tzw. "minetkę"i pieścił mnie również palcami. Wytrysk był dopiero po zakończonych pieszczotach, sperma nie miała żadnego kontaktu z pochwą, ale czytałam, że przed wytryskiem wydziela się płyn preejakulacyjny - wydaje mi się, że gdy go pieściłam ustami żadnego płynu nie było, a bynajmniej nie poczułam ani nie zauważyłam. Chciałabym wiedzieć czy możliwe jest zapłodnienie, jeżeli później go całowałam. Dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam :)

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Łukasz Kowalski

Droga Pani!

Ryzyko zajścia w ciążę w wyniku opisywanego kontaktu seksualnego praktycznie nie istnieje. Nie ma możliwości przeniesienia nasienia w opisywany sposób.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.