Uprawianie pettingu a możliwość zajścia w ciążę

Witam. Mam pewien proble. tydzień temu z chłopakiem leżeliśmy na łóżku no i w pewnym momencie On ściągnął mi majtki (ale on w majtkach był) no i niby wkładajac mi członka do pochwy spóścił sie przez swoje majtki byłop mokro.. i dotykał mnie tym w miejscu intymnym,... Prosze o odpowiedz czy bede w ciąży czy nie... Pozdrawiam.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Ciężko z Pani opisu wywnioskować czy doszło do stosunku ( bardzo zawiły sposób jest to opisane). Poza tym nie dopala Pani który to był dzień cyklu co jest bardzo ważne do określenia prawdopodobieństwa ciąży. Zatem ciąży nie można wykluczyć w takim przypadku. Dla pewności można wykonać test ciążowy po 14 dniach od stosunku ( lub po kilku dniach po tym jak opóźni się krwawienie miesiączkowe). Pozdrawiam