Uprawianie pettingu przed owulacją a ryzyko ciąży

Uprawiałam peeting dzień przed owulacja, partner czasem ocieral się o mnie swoim penisemale do wtrysku doszło na sam koniec na brzuch, po czym od razu poszłam się umyć Czy jest możliwa ciąża jeśli jakiś śladowe ilości spermy były przy wejściu do pochwy? Właśnie jest 7 dzień po tym wydarzeniu, a ja albo sobie wmawiam objawy albo na prawdę tak jest Od dwóch dni kłuję mnie w podbrzuszu, i lewy jajnik, brzuch jakby napompowany... Proszę o jakąś podpowiedź

Lek. Paweł Szadkowski

Podany przez Panią opis z bardzo dużym prawdopodobieństwem wyklucza ciążę. Ryzyko jest znikome.