Uprawianie seksu po operacji raka jądra

Jakieś nie całe pół roku ten stwierdzono i mnie rak jadra przeszedłem operacje potem chemię i wyniki sa OK chodzie mi o to czy mogę uprawiać sex z partnerka ? I czy jest to bezpieczne

Lek. Artur Jeliński Urolog

Jednoiz drogim nie ma nic wspolnego Pana partnerce nic nie groziJedyny problem totyko kwestaia plodnosci albo jej braku po przebytym loeczeniu.