Uprawianie sportu a skoki pulsu

Witam, zażywam lek depakine chrono 300 (pół tabletki dziennie). Lekarz mi przepisał concor cor 2.5 na obniżenie pulsu, z powodu pulsu 110 podczas badania echo serca, które wyszło prawidłowo . Nie wspomniałem mu o depakine. Czy można stosować równocześnie te 2 leki. Ekg też miałem prawidłowe. Pytam ponieważ chce uprawiać sport a z takimi skokami pulsu się obawiam.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Można stosować oba leki na raz. Niemniej jednak należy okresowo kontrolować swoje tętno oraz ciśnienie krwi,.