Urak nadgarstka i domowa rehabilitacja

Witam Trzy tygodnie temu grając w koszykówkę zostałem przez przypadek podcięty przez kolegę i upadając cały ciężar spoczął na nadgarstku. Prześwietlenie nie wykazało żadnych złamań. Minęło 3 tygodnie i nadgarstek przy np. łapaniu mocno rzuconej piłki ciągle boli. Czy mogę jakoś sam w domowych warunkach przeprowadzić jego rehabilitacje?? Jeśli tak to proszę o wskazówki.

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Podstawą jest ocena struktury stawu i ewentualnych uszkodzeń - proponuję wykonanie USG stawu. Wynik należy skonsultować z ortopedą, który określi dalsze postępowanie.