Uraz głowy a uciskowa bolesność

Mój problem zaczoł się 2 tyg temu .....Miesiąc temu miałam uraz głowy/skroni nic mnie wcześniej nie bolało a do czasy strasznie w głowie tam gdzie uraz miałam straszny ból naciskowy przy tym tez chodzę jak pijana .....ostatnio też sie pojawiło że godzinę na oko nie widziałam byłam u lekarza niestety nic i nie poradził ! Co ja ma zrobić ?

Wskazana ocena przez neurologa,wykonanie USG tętnic przedczaszkowych Doppler,ewentualnie badania obrazowe.