Uraz głowy i skroni oraz ból głowy i zanik widzenia na jedno oko

Witam.! Miesiąc temu miałam uraz głowy i skroni ....od tamtej pory cały czas Mnie boli głowa gdzie miałam uraz ból jest naciskający. Pewnego razu tez nie widziała na jedno oko z pół godziny ale przeszło. Miałam prześwietlenie głowy i nic nie wyszło a Mnie nadal boli głowa. Co w takim razie powinnam zrobić ??

Pozdrawiam ciepło