Urazy głowy w dzieciństwie - czy mogą być powodem moich obecnych stanów?

W dzieciństwie miałam urazy głowy: 2 wypadki takie małe, ale w to samo miejsce. W lewy róg głowy uderzyłam się i do tej pory została blizna, później w podstawówce uderzyłam się w szafkę (też w ten róg) i zemdlałam. Miałam wstrząs mózgu, miałam robione badania głowy i stwierdzono lekkie skruszenie czaszki w tym miejscu, dlatego miałam problem ze skupieniem się w szkole. Jak miałam 16 lat, to miałam wypadek (też byłam nieprzytomna) i wstrząs mózgu. Teraz mam 21 lat i często kręci mi się w głowie, jak szybko wstanę. Nie jest to raz na jakiś czas, tylko powtarza się często. Jak wejdę gdzieś wysoko, również kreci mi się w głowie, jakbym była starą babką. Wejdę nawet na taboret i czuję takie zaćmienia przed oczami, miewam też migrenę, ostry ból głowy przez góra trzy dni, nawet w nocy, tylko to już rzadko, lub wysokie ciśnienie. Mam nerwy, czasami mi jest ciężko opanować, gdy sobie nie radzę. Bywało, że sięgałam po żyletkę, ale staram się teraz od tego powstrzymywać, dlatego że mam małe dziecko i żeby nikt nie stwierdził, że jestem jakaś chora psychicznie. Wydaje mi się, że po tych urazach jest ze mną coś nie tak. Proszę, poradźcie mi coś.

Witam!

Proponowałabym, aby udała się Pani na badania kontrolne do neurologa. Proszę pamiętać, że tylko w kontakcie bezpośrednim z lekarzem uzyska Pani odpowiednią diagnozę oraz prawidłowo dobraną farmakologię. Pozdrawiam