USG i badanie beta-HCg a widoczność możliwej ciąży

3.04.(15dc)petting,16.04 okres, skapszy(3 dni za wcześ)22.04 endom4.66cm, bhcg 0.2. 23.04 bhcg-inne lab <0.1 (zakresy od 3tc) 10.05 msc, zwykła chyba obfitosc(9 dni wcz) 19.05 USG ale widziałam zdj tylko jajników macicy zdj nie bylo w karcie 26.05-szyjka nisko Stwierdził że jestem po ow Czy jakbym w ciązy, to by już wyszło? Panie w lab mowily ze trzeba byc 28dni od OM, ja byłam w 7 i 8 dc na hcg(zakaldajac ze krw.z 16.04 to okres)Czy nawet jak nie robil zdj macicy to by bylo widac ze to ciaza?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Lekarz na usg dostrzeglby ciążę. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi.