USG jamy brzusznej 80-latki

Dzień dobry Mam pytanie moja teściowa ma 80 lat ostatnie badania USG jamy brzusznej wykazały powiększoną i opuszczoną śledzionę.Nadmieniam że ok 10lat temu teściowa leczyła się u chematologa ze wzgledu na małą krzepliwośc krwi.Proszę o pomoc w tej sprawie jakie badania trzeba jeszcze wykonać, do jakiego lekarza się udać aby to zdiagnozowac i pomóc chorej???pozdrawiam Hana

Lek. Artur Jeliński Urolog

Proponuje porozmawiac z chematologiem ,prawdopodonie powiekszeni sledziny ma zwiaek zleczona choroba ,opuszczenie sledziony moe byc wyikiem obnizenaia narzadow wogole co wtym wieku moze miec miejsce,