USG jamy brzusznej a przyjmowanie ziół lub lekarstw
WITAM SERDECZNIE Nie dawno jakieś trzy miesiące temu przy badaniu usg jamy brzusznej wyszło 42x42x38psa0,552 zacząłem stosować ziła i po paru dniach wszystko z oddawaniem moczu wróciło do normy ale byłem już zarejestrowany do urologa przypisał mi tabletki omsal 04 zasterid5mg bardzo że się po nich czułem nie mówiąc ze sperma cofała się do środka ale i duszność i złe samopoczucie .Chce nadmienić że choruje na serce na trzepotanie przedsionków mam wstawiony symulator brać zioła czy lekarstwa

MĘŻCZYZNA, 63 LAT ponad rok temu
Lek. Artur Jeliński Urolog
73 poziom zaufania
Proponujue zrezygnoiwac zleku i o swoich watliwosciach porozmaiac zurologiem leczacy, czasmi leki stsowanie przez nas niezasze soa dobrz tolerowane przz pacientow ,leki roline czy ziola tez mozna uzyewac .efek barku wytrysku jest nawt opisanw w ulotce wic nie jest to cos dzinego ale parwdopodonie nie wszycy pacieni maja ten problem