USG kolana

Witam, boli mnie kolano. USG wykazało: ilość płynu w zachyłku nadzrepkowym nieprawidłowo zwiększona. Błona maziowa nieprawidłowo pogrubiała. Grubość kaletki 7-8 mm. Mam trudności z chodzeniem. Najbardziej boli przy zginaniu. Proszę o informację jakie zaleca się leczenie i ile czasu może potrwać. Z góry dziękuję za informację.

Lek. Marta Hat

Witam! Na podstawie dostępnych informacji nie można odpowiedzieć na zadane przez Panią pytania. Proponuję udać się do swojego ortopedy prowadzącego i z nim przedyskutować dostępne i sugerowane możliwości leczenia. Lekarz, który Panią badał dysponuje pełnym wywiadem (od kiedy występują objawy, czy był uraz, czy przeciąża Pani kolana), wynikiem badania fizykalnego oraz przebiegiem choroby. Pozdrawiam