USG kolana
Witam, boli mnie kolano. USG wykazało: ilość płynu w zachyłku nadzrepkowym nieprawidłowo zwiększona. Błona maziowa nieprawidłowo pogrubiała. Grubość kaletki 7-8 mm. Mam trudności z chodzeniem. Najbardziej boli przy zginaniu. Proszę o informację jakie zaleca się leczenie i ile czasu może potrwać. Z góry dziękuję za informację.

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Marta Hat
71 poziom zaufania
Witam! Na podstawie dostępnych informacji nie można odpowiedzieć na zadane przez Panią pytania. Proponuję udać się do swojego ortopedy prowadzącego i z nim przedyskutować dostępne i sugerowane możliwości leczenia. Lekarz, który Panią badał dysponuje pełnym wywiadem (od kiedy występują objawy, czy był uraz, czy przeciąża Pani kolana), wynikiem badania fizykalnego oraz przebiegiem choroby. Pozdrawiam