USG stawu skokowego po skręceniu

Witam serdecznie. Dziś odebrałam wynik USG stawu skokowego prawego. Po przebytym skręceniu USG wskazało: 1. więzadło skokowo-łodkowate pogrubiałe, niejednorodne o zatartej strukturze włókienkowej - przebyte uszkodzenie 2. w zachyłku przednim jamy stawowej niewielka ilość płynu Są to zmiany pourazowe natomiast ja wciąż nie mogę normalnie chodzić ze wzgl. na silny bół w środstopiu i na zgięciu. Czy takie dolegliwości miną same? Czy powinnam nosić stabilizator? Proszę o pomoc. Pozdrawiam :)

Witam.trochę mało danych -przede wszystkim jak dawno był uraz,jak leczony(leki,orteza),po jakim czasie wykonane usg od urazu.
Z tych informacji wnioskować trzeba ,że nie do końca wygojony jest staw-orteze powinna być założona i kontrola u ortopedy.