Ustalenie daty zapłodnienia i dwa stosunki

W dniu 5,11 i 18 cyklu byl stosunek bez zabezpieczen.W dniu 15 cyklu zostal stwierdzony na badaniu usg pecherzyk dominujacy 17 mm.prosze o odpowiedz z ktorego stosunku doszlo prawdopodobnie do zaplodnienis

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie podała Pani ile dni trwają cykle i czy są regularne. Przypuszczalnie można odrzucić 5dc. Jeżeli cykl trwa 28 dni to dni płodne przypadają na okres od 11-17(może nawet 18) więc obie te daty są prawdopodobne.