Ustalenie terminu poczęcia na podstawie daty porodu

Witam chcialabym sie zapytac czy jak urodzilam dziecko 15.07 to kiedy mniej wiecej moglo dojsc do zaplodnienia.bardzo prosze o odpowiedz jesli jest to mozliwe

Milena Lubowicz

Nie ma możliwości ustalenia dokładnego terminu zapłodnienia. Datę porodu wylicza się na podstawie pierwszego dnia ostatniej miesiączki i długości cykli. Średnio ciąża trwa 283 dni, ale jest to tylko statystyka.
Pozdrawiam