Ustalenie prawidłowej wagi 19-latki

MAM 19 LAT WAŻĘ 52 KG MAM 162 WZROSTU ZDAJE MI SIĘ, ŻE TO ZA DUŻO JAK NA MÓJ WIEK CHODZI MI O WAGĘ I CHCIAŁAM SIĘ DOWIEDZIEĆ CZY TO MOŻE ZA DUŻO CZY COŚ W TYM STYLU TYLKO NIE CHCE OBLICZAĆ SWOJEGO BMI, BO WIEM ILE WYNOSI

Milena Lubowicz

BMI jest właśnie najlepszym wyznacznikiem proporcji masy ciała do wzrostu. Absolutnie nie waży Pani za dużo, wręcz mieści się w Pani w dolnych granicach prawidłowej masy ciała. Wagę należna można też obliczyć wg wzoru Lorentza i zgodnie z nim powinna Pani ważyć 59kg.
Pozdrawiam

Dzień dobry!

Pani masa ciała mieści się w dolnych granicach normy. Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska