Usunięcie krwiaka kręgosłupa a paraliż

Witam mój mąż jest po operacji krwiaka kręgosłupa operacja była tydzień temu on nadal leży sparaliżowany od pasa w dół czyli jeszcze w pampersie proszę mi powiedzieć czy on wróci do sprawności żeby nie być w tym pampersie??

Mam za mało danych cd. powodu operacji,jej przebiegu i skutku końcowego-nie mogę więc wypowiedzieć się autorytatywnie! PROSZĘ ZADAĆ TE PYTANIA OPERATOROWI!!! zż