Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 8 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Usunięcie pieprzyka

Chciałabym usunąć pieprzyk, który mam chyba od dzieciństwa. Jest to taki wystający pieprzyk. Nic złego się z nim nie dzieje, jednak jest w miejscu narażonym na drażnienie. Nie wiem, jak się za to zabrać. Czy takie rzeczy można załatwić poprzez NFZ? Do jakiego lekarza się wybrać? Konieczne będą jakieś badania? Onkolog? Słyszałam, że tego typu zabiegi wykonywane w ramach ubezpieczenia są robione mało estetycznie, a takie rzeczy jak usunięcie ciekłym azotem, to już tylko prywatnie.
ponad rok temu

Opryszczka narządów płciowych u kobiet w ciąży

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. W pierwszej kolejności polecam aby udała się Pani do dermatologa. On to obejrzy zmianę pod dermatoskopem i oceni jest stan i pochodzenia. Wszelkie informacje co do sposobu pozbycia się tego problemu uzyska Pani od lekarza po przeprowadzeniu badania.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Witam,
proszę zgłosić się do dermatologa. Oceni rodzaj znamienia i wybierze odpowiednią metodę usunięcia.
Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy