Usunięcie przepukliny na odcinku L5/S1

Mam takie pytanie 11 miesiecy temu mialem operacje kregoslupa usuniecia przepukliny na odcinku l5/s1 mialem olbrzymie bole w prawej nodze po operacji ze tak powiem bolu nie odczuwalem wogole jeden dzien wrocil jednak do nog obu nie tylko prawej nie bolaly mnie uda ale sciegna teraz jednak po 11 miesiacach nic a nic sie nie zmienilo oprocz tego bardzo schudly mi nogi przy cwiczeniach czuje poprostu uwidoczniony miesien kulszowy od operacji mam bole tez w gornych partiach posladkow przy kaszlu

Objawy wskazują na mozliwosc nawrotowej przepukliny, ew. z innego poziomu odc. L-S. Należy skorzystac rownież z konsultacji neurologicznej, aby wykluczyć chorobę ukł. nerwowego o charakterze uogólnionym. No i oczywiscie nalezy wykonac badanie EMG i MRI po konsultacji