Usunięcie tarczycy i węzłów chłonnych a oczekiwanie na leczenie jodem

Mąż w końcu listopada 2013 miał całkowicie usuniętą tarczyce i węzły chłonne na skutek raka brodawkowatego. Przy wypisie dostał receptę na lek Euthyrox N75. W bad. krwi w styczniy br TSH 24,600, parathormon 3,81. Dalsze leczenie jodem na które mamy czekać do 3 kwietnia. Czy to nie jest za długo?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej postawić konkretną diagnozę. Zdecydowanie konieczna jest jednak dokładniejsza diagnostyka pod okiem specjalisty endokrynologa. Skierowanie uzyska Pani/Pan od lekarza POZ.