Usunięcie torbieli i jajnika oraz stosowanie Regulon

Na początku lutego miałam operację wycięcia torbieli jajnika. "Przy okazji" został usunięty jajnik. Badanie histopatologiczne nie wykazało niepokojących zmian. Ok. 3-4 marca miałam plamienie, dość skąpe. 13 marca już bardziej obfite. Założyłam, że to miesiączka i zaczęłam brać Regulon. Jest 23.03 a niewielkie krwawienie jest nadal (11dni). Czy to normalne? Z końcem lutego byłam badana ginekologicznie, było OK. Czy mam iść znowu, robić np.USG? Czy czekać aż się unormuje?

Proszę spokojnie poczekać. W pierwszym miesiącu zażywania tabletek plamienie może się utrzymywać przez całe opakowanie.
W następnych cyklach miesiączki będą krótsze, mniej obfite, o nieco innych charakterze krwawienia.
Pozdrawiam.