Usunięcie zębów i proteza natychmiastowa a praca

Mam usunąć 8 zębów i założyć protezę natychmiastową. Czy bardzo boli po minieciu znieczulenia. Czy na następny dzień dam radę iść do pracy?

Może być Pani lekko obolała, a nowa proteza będzie początkowo dyskomfortem. Ja zalecam moim pacjentom dzień urlopu(ew. wolny weekend) po to by przyzwyczaić się do nowych warunków i nauczyć się mówienia w nowej protezie.