Usunięcie zębów przy paradontozie

mam paradontozę muszę usunąć 2 rozchwiane bolące zęby z doswiadczenia wiem ,że znieczulenie nie będzie skuteczne a wyrywanie jest bardzo bolesne czy może są skuteczne znieczulenia

Witam. Pewnie myśli Pani o znieczuleniu typu Lignocaini, które nie zawsze jest skuteczne. Obecnie gabinety oferują całą gamę świetnych znieczuleń np. Ubistesin forte, więc myślę, że Pani strach jest nieuzasadniony. Pozdrawiam Krystyna Pikała