Usunięte wędzidełko napletka a dyskomfort podczas seksu

Witam! Jakiś czas temu miałem usunięte wędzidełko napletka. W wyniku tego po 2-3 miesiącach napletek podczas wzwodu zamiast zostawać (jak przed zabiegiem) w rowku za żołędnym zaczął się zsuwać samoczynnie i całkowicie na żołądź podczas seksu. Jakby poluzował się w swoim obwodzie. Powoduje to problemy z dojściem no i mały stres że to wszystko nie funkcjonuje i nie wygląda jak trzeba. Proszę o poradę czy da się go zwęzić u urologa czy trzeba będzie go skracać? Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. W przypadku zaistnienia kłopotów związanych z zbyt luźnym napletkiem można poddać się zabiegowi plastyki tego fałdu skórnego. Proszę w tej sprawie skonsultować się z urologiem.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
Wiesław Mahaczek Urolog
71 poziom zaufania

Witam jet to prawidłowa reakcja w wyniku zabiegu, wydaje mi się, że nie powinno się skracac napletka pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty