Usunięty jajowód i wynik badań hormonów a starania o ciążę

od 18 miesiecy staramy sie o dziecko bez rezultatu,po urodzeniu 1 dziecka mialam 2 ciaze pozamaciczne po stronie prawej i w konsekwencji zostal usuniety prawy jajowod ,miesiaczki mam raczej regularne ale czasem poprzedzone 3 dniowymi plamieniami ,zrobilam badania hormonalne w 3 dniu cyklu wyniki to FSH 7.0, LH5.7 ,prolaktyna 17.4 ,testosteron0.54 cortisol 223.1 androstendion 5.90 androgen 3.63 lekarz prowadzacy podejzewa defekt 21 hydroksylaze obecnie mieszkam w niemczech i nie do konca potra

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie podała Pani jednostek co utrudnia interpretację. Niemniej jednak w tym momencie warto skorzystać z porady endokrynologa.