Usuwanie kilku zębów podczas jednego zabiegu

Witam, na 1go grudnia mam planowany zabieg usuniecie calokwicie zatrzymanej osemki w znieczuleniu ogolnym ale mam rowniez drugą osemkę czesciowo wyrznietą z dziąsła i nie wiem czy mam usuwać je razem czy w osobnych zabiegach. Obydwie lezą na dole. Prosze o odp.

Po usunięcie zatrzymanej ósemki mogą wystąpić różne objawy:jak ból ,obrzęk,podwyższona temperatura.Dyskomfort dla pacjenta utrzymuje się jakiś czas. Zabieg w znieczuleniu ogólnym doradzam pacjentom jako ostateczność.Nowoczesne metody i preparaty do znieczulenia znieczulają pacjenta ,że nie odczuwa on bólu w czasie takiego zabiegu.Nie radzę usuwać dwóch dolnych ósemek w czasie jednej wizyty.