Usuwanie wszawicy poprzez preparat Sora Forte

Ile czasu trwa pozbywanie się wszy preparatem "sora forte" ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie.Włosy należy masować aż do uzyskania obfitej piany. Uzyskaną pianę należy pozostawić na 10 minut, a następnie dokładnie spłukać włosy wodą i starannie wyczesać załączonym do opakowania grzebieniem, w celu usunięcia martwych wszy i ich jaj (gnid). Po upływie 10 dni, kurację należy powtórzyć. Jeżeli po wykonaniu powtórnego zabiegu stwierdza się obecność żywych wszy, może to oznaczać ich oporność na działanie permetryny.