Uszkodzenie łąkotki przyśrodkowej 2 stopnia

Witam. Około rok temu nabawiłem się urazu kolana ( uszkodzenie łąkotki przyśrodkowej 2 stopnia) lekarz w szpitalu zdecydował że nie jest konieczny zabieg na taki uraz, mimo iż uprawiam piłkę nożną.Obecnie znowu odczuwam ból w kolanie..Czy może to być coś poważnego. Bardzo proszę o rade. Pozdrawiam Mateusz

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety nie można tego wykluczyć. Doszło do uszkodzenia aparatu więzadłowego stawu co z pewnością może objawiać się dolegliwościami bólowymi. Warto ponownie zgłosić się do ortopedy.