Uszkodzenie odcinka lędźwiowego kręgów L4, L5, L6

witam serdecznie,kilka dni temu po przebudzeniu chciałem się przeciągnąć będąc w pozycji nieco skręconej.Gdy to zrobiłem coś mi chrupnęło w okolicy kręgosłupa lędźwiowego i od tamtej pory czuję w tej okolicy ból bardzo mocny,a gdy próbuję zmienić pozycję wpadam w drgawki,które ustępują po kilku minutach.Towarzyszy im bardzo silny ból.Rzadne dostępne w domu środki nie pomagają mi nawet ketonal.Jakieś dwadzieścia lat temu zdjagnozowano u mnie uszkodzenie odcinka lędźwiowego kręgów L4 L5 L6.

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Proszę skonsultować się pilnie z ortopedą, gdyż Pana objawy mogą być związane ze złamaniami kręgów, przemieszczeniem się krążków międzykręgowych i innymi poważnymi przyczynami.