Uszkodzenie palców stopy a rekonstrukcja

Witam, Mam 22 lata i ponad dwa tygodnie temu spadła mi na czesc stopy dwu tonowa płyta , lekarze próbowali mimo wszystko ratować moja stopę ale po dwóch tygodniach musieli usunąć wszystkie martwe tkanki,czyli palec pierwszy drugi i trzeci plus kawałek stopy pod pierwszym palcem. Lekarze mowia cos p rekonstrukcji stopy ale zupełnie sie na tym nie znam i nie moge sobie tego wyobrazic ... Czeka mnie jeszcze przeszczep skory jak rana sie zagoi... Co mnie czeka?

Szanowny Panie,
trudno odpowiedzieć na to pytanie bez oglądnięcia stopy. Proszę się zgłosić do chirurga plastyka, który wszystko Panu objaśni.
Pozdrawiam
dr R.Anielski

Nie mogę odpowiedzieć nie widząc skali uszkodzenia ani obecnej rany!!! Proszę wszystkie pytania zadawać lekarzom prowadzącym!!! zż