Uszkodzenie przyczepu ścięgna zginacza głębokiego

Uszkodzenie przyczepu ścięgna zginacza głębokiego. Około 5 tyg temu rozciąłem mocno 2 palec lewej ręki.W szpitalu w Łodzi stwierdzono uszkodzenie przyczepu,który zszyto mi operacyjnie i założono Kleinerta.Zalecono ćwiczenia prostowaniu palca ale nie do końca, żeby szwy się nie rozeszły. Obecnie nie mogę w pełni wyprostować palca a zakres ruchów podcza zginania jest ograniczony.Palec jest opuchnięty i chciałem się dowiedzieć jak zmniejszyć obrzęk(czytałem że jest to ważne) i jakie są rokowania

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
W tym przypadku wymagana jest konsultacja u ortopedy, który Pana prowadzi.