Uszkodzony mięsień kolanowy

Witam serdecznie, Mam na imię Adrian, lat 21 i jestem piłkarzem, mam problem z kolanem, zaczęło się od uszkodzonego mięśnia podkolanowego (tak wykazało usg), pewnego razu po treningu zebrał mi się płyn nad kolanem, zrobiłem rezonans który wykazał że aparat więzadłowy w porządku, powtórzyłem badanie we wtorek które wykazało :" ACL o niejednorodnie podwyższonej IS i nieregularnym przebiegu części włókien jak w przypadku zerwania z zachowaną ciągłością części włokien. nie czuje bólu, Pomocy!

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ortopedy. Zalecalbym ortezę na kolano.