Utkanie jaja płodowego ze zmianami martwiczymi bez zarodka

Mam 38 lat i bardzo chcę mieć trzecie dziecko, problem w tym że długo nie udawało mi się zajść w ciążę, kiedy w końcu zaszłam to niestety ciąża obumarła w 7 tyg.Pierwszą ciążę też miałam martwą, później urodziłam dwoje zdrowych dzieci. Badanie histopatologiczne wykazało utkanie jaja płodowego ze zmianami martwiczymi bez zarodka.Czy dużo ryzykuję chcąc jeszcze raz zajść w ciążę?Czy mam szansę na donoszenie ciąży i urodzenie dziecka biorąc pod uwagę że wtedy mogłabym mieć już 40 lat?

Jest to opis pustego jaja płodowego bez zarodka dlatego doszło do poronienia ( prawdopodobnie ) . Natura często sama eliminuje takie " ciąże " .
Nie nie stoi na przeszkodzie aby Pani jako kobieta , która już rodziła zaszła w ciąże po 40 rż i urodziła zdrowe dziecko.
Radzę postawić sobie jakąś barierę czasową. Np najbliższe 2 lata .
pozdrawiam JF