Utrata apetytu, płaczliwość i zmiana zachowania u 13-miesięcznego dziecka

Witam, Od miesiaca moj 13 mies syn alegik bardzo sie zmienil. Stracil apetyt (wprowadzam nabial) I jest bardzo nerwowy, bardzo płaczliwy I nie chce pic mleka. z dnia na dzien sie pogarsza. Od urodzenia zawsze zasypial sam w lozeczku dostając butelke mleka. Teraz nie je praktycznie mleka I bardzo placze. W ciagu dnia marudny I nie odstepuje mnie na krok. Dodam iż syn ma 3 letnia siostre I siostre blizniaczke. Jaki moze byc powod calkowitej zmiany dziecka? Czy mam iść do specjalisty? Jakiego?

Milena Lubowicz

W pierwszej kolejności proszę udać się do pediatry opiekującego się dzieckiem. On je najlepiej zna i będzie mógł ocenić czy w badaniu jest coś niepokojącego.