Utrata apetytu u 3-miesięcznego dziecka

Witam Moja 3 miesięczna córka o 3 tyg.ma gorszy apetyt.Karmiłam piersią,a teraz podaję jej moje mleko z butelki.Wypija ok.80/100ml.Więcej nie chce.Od kilku dni zauważyłam u córki że czasem odkasłuje coś i w nosie słychać chrumkanie.A nos jest czysty i nie jest przeziębiona.1,5 tygodnia temu robiliśmy wyniki krwi i CRP.Wszystko jest w porządku.Moje pytanie brzmi...skąd spadek apetytu i waga która stanęła w miejscu? Pozdrawiam! Magdalena

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Możliwe iż jest to związane ze zmianą pokarmu i odstawieniem od piersi.