Utrata kontaktu z rzeczywistością u dziewczyny

Witam!Ostatnio dzieje się coś dziwnego z moją dziewczyną.Nagle traci kontakt z rzeczywistościa. Dzieje się tak gdy się zestresuje. Wygląda normalnie ale mowi o rzeczach, które nie miały miejsca, robi dziwne rzeczy.Zdarzyło sie tak 3 razy. Raz nagle stwierdziła, że ją zdradziłem i wmawiała mi że rozmawiała z dziewczyną, która jej wszystko powiedziała. Po jakimś czasie przytuliłem ją i jakby usnęłą, straciła na chwilę przytomność, a gdy się ocknęła nic nie pamietała a sytuacja trwała 3 godziny.

Dzień dobry, przyczyny takiego stanu rzeczy mogą być bardzo różne, jednak utrata kontaktu z rzeczywistością to dosyć poważny objaw. Pana partnerka powinna skonsultować się z lekarzem psychiatrą w celu postawienia dokładnej diagnozy. Pozdrawiam.