Utrata ostrości widzenia

Mam 38 lat. Od jakiegos czasu mam problem ze wzrokiem. Po szybkim poruszaniu oczami po przedmiotach np w markecie po polkach trace ostrosc widzenia. Nie moge potem czytac i pisac. Chwile widze normalnie a zaraz niewyraznie. Po zamknieciu oczu na jakis czas np po ńocy to troche ustepuje. Gdy bylam w ciazy to tego nie bylo. Ale przed i po ciazy tak. Prosze o porade.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W zaistniałej sytuacji konieczna jest wizyta u neurologa lub okulisty. Proszę nie bagatelizować zgłaszanych objawów i bezzwłocznie udać się do specjalisty.