Utrata pracy a depresja

Czuje się bardzo samotny ,,znajomi są tylko gdy coś chcą'' w dodatku straciłem pracę i zdrowie nie z mojej winy, życie jest niesprawiedliwe,a za wszystko winni są ludzie w tym życiu, jestem introwertykiem dni spędzam albo przez komputerem,albo na bieganiu, nie mam pracy bo mi zrobiono krzywdę,niby idę na staż,ale tylko ode mnie zależy czy po na nim zostanę, czuje się nieszczęśliwy i smutny, terapie i pomoc lekarzy mi nie pomagają, ,,umiesz liczyć licz na siebie'' jak to ktoś powiedział :(

Dzień dobry,

Najlepiej jak porozmawia Pan o swoich wątpliwościach/efektach leczenia, jak też możliwościach dalszego postępowania z własnym lekarzem psychiatrą /psychologiem?/.